Pulmaisa Margo Hussar on 300! See pole mingi tavaline number. Täpselt niipalju on Margo Hussar aidanud pulmaisana noorpaare nende tähtsal päeval. 300!!! Mitte ainult 300 pulma juhitud, vaid ka 300 noorpaari on nüüdseks nende elu tähtsamal päeval aidatud. 300!!!!! Pulmaisa Margo Hussar on juhtinud juba 300 pulmapäeva.

Pulmaisa Margo Hussar on juhtinud juba 300 pulmapäeva.

Margo Hussar 30. juulil 2023

300! See pole mingi tavaline number. Täpselt niipalju on Margo Hussar aidanud pulmaisana noorpaare nende tähtsal päeval. 300!!! Mitte ainult 300 pulma juhitud, vaid ka 300 noorpaari on nüüdseks nende elu tähtsamal päeval aidatud. 300!!!!!

Pulmaisa Margo Hussar on juhtinud juba 300 pulmapäeva.

Kuigi õhtujuhina oli Margo Hussar tegutsenud juba aastaid, julges ta oma esimese rolli pulmaisana võtta koos sõbraga 2006. aasta juulikuus. Esimeseks noorpaariks Margole oli siis oma tantsurühma sees leivad ühte kappi panna otsustanud tantsupaar. Tervitused ka neile siit veel.

 

Läksid aastad, Margo on teinud pulmi üle Eesti. Käidud on ka teisepool riigipiiri pidu juhtimas. Nüüdseks ei ole probleem juhtida pulmapidu inglise keeles, või siis soovi korral teha noorpaarile ise kaunis tseremoonia enne pidu.

 

Ja nüüd, kui esimesest juhitud pulmapäevast on möödas täpselt 17 aastat, tegi Margo Hussar õnnelikumaks oma 300. noorpaari. Palju õnne veelkord KATRINA ja TARMO!

 

Siinkohal tervitused kõikidele armsatele noorpaaridele, kelle pulmapäeva Margo on rikastanud. Esimesed märgilised aastapäevadki juba peetud- kaugel see hõbepulmade aeg siis enam on...

 

Üks on kindel- häält Margol veel on, silm ikka särab ja tahtmist kindlasti aastaid jätkata on ka... 

 

Pulmades näeme....

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar on

Kuigi õhtujuhina oli Margo Hussar tegutsenud juba aastaid, julges ta oma esimese rolli pulmaisana võtta koos sõbraga 2006 aasta juulikuus 300! See pole mingi tavaline number. Täpselt niipalju on Margo Hussar aidanud pulmaisana noorpaare nende tähtsal päeval. 300!!! Mitte ainult 300 pulma juhitud, vaid ka 300 noorpaari on nüüdseks nende elu tähtsamal päeval aidatud. 300!!!!!

Pulmaisa Margo Hussar on juhtinud juba 300 pulmapäeva.

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht