Pulmaisa Margo Hussar Head külastajad. Klõpsates järgnevatele linkidele, avanevad Teile erinevad videod, millest saate natukenegi aimu, mis mees see pulmaisa Margo Hussar siis on ja kui huvitava, naljakad ning samas südamlikud on tema juhitavad pulmapeod. Margo     Pulmaisa Margo Hussar

Pulmaisa Margo Hussar

Margo Hussar

Head külastajad. Klõpsates järgnevatele linkidele, avanevad Teile erinevad videod, millest saate natukenegi aimu, mis mees see pulmaisa Margo Hussar siis on ja kui huvitava, naljakad ning samas südamlikud on tema juhitavad pulmapeod.

Link siin:

 

Pulmaisa Margo Hussar VIDEO

 

Pulmaisa Margo Hussar VIDEO 2

 

Pulmaisa Margo Hussar VIDEO 3

 

Pulmaisa/ Tseremooniameister Margo Hussar VIDEO 4

 

Pulmaisa Margo Hussar VIDEO 5

 

Vaadake, jagage ja küsimuste korral kirjutage mulle juba läbi KONTAKT lingi või helistage.

 

Margo

 

 

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar

Link siin: Pulmaisa Margo Hussar VIDEO Pulmaisa Margo Hussar VIDEO 2 Pulmaisa Margo Hussar VIDEO 3 Pulmaisa/ Tseremooniameister Margo Hussar VIDEO 4 Pulmaisa Margo Hussar VIDEO 5 Vaadake, jagage ja küsimuste korral kirjutage mulle juba läbi KONTAKT lingi või helistage Margo     Head külastajad. Klõpsates järgnevatele linkidele, avanevad Teile erinevad videod, millest saate natukenegi aimu, mis mees see pulmaisa Margo Hussar siis on ja kui huvitava, naljakad ning samas südamlikud on tema juhitavad pulmapeod.

Pulmaisa Margo Hussar

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht